A kétharmad csapdájába került Magyarország – Így lehetne 36 év után végleg lezárni a rendszerváltást
Magyarországon a rendszerváltás után azért építettek erős közjogi fékeket a hatalom köré, hogy senki ne foglalhassa el egyedül az államot. Harmincöt évvel később mégis az…