Kapitány István sürgős felhívást tett közzé: ma este 6 és 9 között ezt kérik minden magyartól

A nyári csúcsterhelés miatt Kapitány István arra kéri a lakosságot, hogy este 6 és 9 között takarékoskodjanak az árammal.

Tovább az erdeti cikkre:: Femina

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest