Húsz év után távozik Szita Károly a Megyei Jogú Városok Szövetségének éléről, de Győrnek ez is kevés, otthagyják a szervezetet
Cser-Palkovics András, Székesfehérvár Fidesz-KDNP-s polgármestere váltja a Megyei Jogú Városok Szövetsége vezetőjét, miután a fideszes Szita Károly politikailag ellehetetlenült az önkormányzati érdekszövetség élén és több…




