A családügyi miniszter 24 órán belül személyes egyeztetésre hívta Tapasztó Orsit, miután az nyílt levélben fordult hozzá
„Aki problémát tár fel, az nem áruló” – bátorít mindenkit Kátai-Németh Vilmos arra, hogy jelezze a gyermekvédelemben tapasztalt problémákat. Tovább az erdeti cikkre:: HVG




