Gazdaság

Thumbnail for 7145005

Orbán Anita elárulta, miben fognak együttműködni a V4-ek

A visegrádi négyek legutóbbi találkozóján több fontos megállapodás született a miniszterelnökök között, jelentette ki Orbán Anita külügyminiszter. A tagországok vezetői döntöttek arról, hogy ezentúl minden…

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest