Orbán Anita elárulta, miben fognak együttműködni a V4-ek
A visegrádi négyek legutóbbi találkozóján több fontos megállapodás született a miniszterelnökök között, jelentette ki Orbán Anita külügyminiszter. A tagországok vezetői döntöttek arról, hogy ezentúl minden…




