Döntött a kormány: nem az Alföldön, hanem Budapesten lesz az új Közlekedési Múzeum
Döntött a kormány: az Északi Járműjavító területén épülhet meg az új Közlekedési Múzeum – jelentette be a közlekedési és beruházási miniszter. Tovább az erdeti cikkre::…




