Gazdaság

Thumbnail for 7137925

Mániákus fázisba lépett az amerikai bikapiac

Az elmúlt néhány év nagy részében a legjobb érv amellett, hogy az amerikai részvények nincsenek buborékban, az volt, hogy a helyzet egyszerűen nem tűnt elég…

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest