Lázgörcsöt kapott és meghalt egy kétéves kisfiú a tatabányai kórházban, a rendőrség nyomoz
41 fokos láza volt, de még akkor sem tették gépre, vagy került át intenzív osztályra egy kisfiú a tatabányai Komárom-Esztergom Vármegyei Szent Borbála Kórházban, ahol…




