Hírek

Sulyok Tamás megemlékezett a függetlenségről

Alaptörvényünk rögzíti, hogy Magyarország független, demokratikus jogállam – írta Sulyok Tamás Facebook-oldalán, emlékeztetve arra, hogy 35 éve ezen a napon hagyták el hazánkat a megszálló…

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest