Magyarország csatlakozott a Stockholmi Miniszteri Nyilatkozathoz
Magyarország is aláírta a Stockholmi Miniszteri Nyilatkozatot, amely az európai országok együttműködését erősíti az erdők megőrzése és a fenntartható erdőgazdálkodás érdekében – jelentette be Gajdos…




