Hírek

Stumpf István már tíz éve figyelmeztette Orbánt

A Fidesz tisztújító kongresszusán az első Orbán-kormány kancelláriaminisztere, volt alkotmánybíró arról beszélt, hogy véget ért az Orbán-korszak, megbukott a NER. Stumpf István ezt egyebek mellett…

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest