Lannert Judit: Kivezetjük a pedagógusképzést az NKE-ről
Az álláspontunk világos: a Nemzeti Közszolgálati Egyetem pedagógus-továbbképzési monopóliumát megszüntetjük – írta Lannert Judit Facebook-oldalán, miután a posztja szerint többen kérdezték az elmúlt napokban, hogyan…




