Hírek

Lannert Judit: Kivezetjük a pedagógusképzést az NKE-ről

Az álláspontunk világos: a Nemzeti Közszolgálati Egyetem pedagógus-továbbképzési monopóliumát megszüntetjük – írta Lannert Judit Facebook-oldalán, miután a posztja szerint többen kérdezték az elmúlt napokban, hogyan…

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest