Hírek

Kiürítették a Pentagont

Részben kiürítették és lezárták az amerikai védelmi minisztérium főépületét (Pentagon) csütörtökön, miután a biztonsági rendszerek a levegőminőség romlását jelezték, ami arra utalhat, hogy az egészségre…

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest