Továbbra is a BL-győzelem a Fradi célja, szóba került a férficsapat jövője is
Kubatov Gábor klubelnök bejelentése szerint továbbra is a Bajnokok Ligája-győzelmet célozza meg a Ferencváros női kézilabdacsapata, amely új névadó szponzorral vág neki a 2026-2027-os idénynek….




