12 órás sztrájkot jelentettek be a pécsi és székesfehérvári autóalkatrész-gyárak dolgozói

Thumbnail for 7143445

A dolgozók az alacsony bérfejlesztés mellett a hétvégi túlórákra, megnövekedett terhekre is panaszkodnak.

Tovább az erdeti cikkre:: HVG

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest