A kórházak tele vannak sérültekkel, ezért tábori kórházakat is létesítettek – derül ki az egészségügyi miniszter tájékoztatásából.
Tovább az erdeti cikkre:: HVG
A kórházak tele vannak sérültekkel, ezért tábori kórházakat is létesítettek – derül ki az egészségügyi miniszter tájékoztatásából.
Tovább az erdeti cikkre:: HVG