37 misszióvezetőt hív vissza a Külügyminisztérium

Thumbnail for 7148490

A Külügyminisztérium megkezdi a külképviseletvezetői kar megújítását – jelentette be Facebook-posztban Orbán Anita. A 37-es névsort a jövő héten teszik közzé, miután azt ellenjegyezte Sulyok Tamás államfő. Annyit lehet tudni, hogy a váltások érintik a legfontosabb posztokat is.

Tovább az erdeti cikkre:: HVG

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest