A Külügyminisztérium megkezdi a külképviseletvezetői kar megújítását – jelentette be Facebook-posztban Orbán Anita. A 37-es névsort a jövő héten teszik közzé, miután azt ellenjegyezte Sulyok Tamás államfő. Annyit lehet tudni, hogy a váltások érintik a legfontosabb posztokat is.
Tovább az erdeti cikkre:: HVG





