A brazilok kiütötték a skótokat, Marokkó kétszer is hátrányba került, de megverte Haitit

Thumbnail for 7146391

Az ötszörös világbajnok 3–0-ra győzte le Skóciát, a meccsen hosszú távollét után Neymar is lehetőséget kapott. Brazília ezzel megnyerte csoportját, de még a skótok sem zúgtak ki biztosan a vébéről. Haiti pedig hiába nehezítette meg Marokkó dolgát, 4–2-es vereségével ismét pont nélkül kiesett. Az észak-afrikai válogatott csoportmásodikként megy tovább.

Tovább az erdeti cikkre:: HVG

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest