Július 1-től az unión kívülről érkező kis értékű csomagok után is vámot kell fizetni, emiatt a nyári szezontól szokatlan mértékben megnőtt a postai szolgáltatók leterheltsége. Külön nehezíti a helyzetet, hogy közben sokan elutaznak otthonról.
Tovább az erdeti cikkre:: HVG





