Az Országgyűlés után a főváros is újraszabályozná a reklámokat, drasztikus változtatásokkal és tiltásokkal. A múlt havi kudarc után újra nekifutnának a taxisok tarifamódosításának és még a parkfenntartással kapcsolatos korrupciós botrányra is reagálnának, illetve a galambok szaporodását is megelőznék.
Tovább az erdeti cikkre:: HVG





