A Tisza-kormány által kinevezett Nemcsokot erős kritikák érték az aláírók részéről: vezetői stílusa megfélemlítő és toxikus volt, többen rossz munkakörülményekről, befagyasztott bérekről, az otthoni munkavégzés lehetőségének megszüntetéséről és általános elégedetlenségről számoltak be.
Tovább az erdeti cikkre:: HVG





