Aleksandar Vucic szerb elnök bejelentette, hogy néhány héten belül lemond

Thumbnail for 7150771

A szerb elnök ugyanakkor marad a politikában. Jövő májusban járna le a mandátuma, az alkotmány szerint harmadszor már nem lehet elnök. Már korábban utalt rá, és most is sokan azt valószínűsítik, hogy újra miniszterelnök lenne.

Tovább az erdeti cikkre:: HVG

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest