Alig egy héttel a Teheránnal aláírt egyezmény után az USA légiereje ismét iráni célpontokat bombázott

Thumbnail for 7149853

Az amerikai haderő Közel-Keletért is felelős irányítási törzsének közleménye szerint ez válaszcsapás volt azért, mert csütörtökön dróntámadás ért egy szingapúri zászló alatt hajózó kereskedelmi hajót a Hormuzi-szorosban.

Tovább az erdeti cikkre:: HVG

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest