Amnesty: Sulyok Tamásnak mennie kell, de csak tisztességes eljárás után

Thumbnail for 7143364

A jogvédő szervezet nem vitatja, hogy Sulyoknak távoznia kell, mert soha nem emelte fel a szavát a hatalmi önkénnyel szemben, viszont őt is megilleti a tisztességes eljáráshoz való jog, így esetében ez a megfosztási eljárás végigvitele lenne.

Tovább az erdeti cikkre:: HVG

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest