Beérett az Orbán-kormány egyik utolsó védelmi beszerzése, teljessé vált a Gripen-flotta – galéria

Thumbnail for 7145687

A Honvédelmi Minisztérium államtitkára szerint Magyarország a NATO keleti szárnyának védelme mellett tér meg Európába. A partnerek védelméhez kellenek a vadászbombázók is, amik húszéves évfordulóját bemutatóval ünnepelték.

Tovább az erdeti cikkre:: HVG

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest