A kitüntetésétől megfosztott ukrán elnök már vissza is küldte a Fehér Sas-érdemrendjét, Julia Szviridenko miniszterelnök pedig bejelentette, hogy ő vezeti majd a csütörtökön Gdanskba induló ukrán küldöttséget.
Tovább az erdeti cikkre:: HVG
A kitüntetésétől megfosztott ukrán elnök már vissza is küldte a Fehér Sas-érdemrendjét, Julia Szviridenko miniszterelnök pedig bejelentette, hogy ő vezeti majd a csütörtökön Gdanskba induló ukrán küldöttséget.
Tovább az erdeti cikkre:: HVG