Ez már nagyon hiányzott mindenkinek - tervekkel és ostorral éledt újra a V4 katonai együttműködése

Thumbnail for 7147419

A visegrádi országok védelmi miniszterei az együttműködési pontokat vitatták meg, amiket a katonák már eddig is láttak, csak éppen az Orbán-kormányok megakasztották a kelet-közép-európai fókuszú külpolitikát.

Tovább az erdeti cikkre:: HVG

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest