Fico: Ismét nagyon erősek akarunk lenni – élőben a V4 csúcs utáni sajtótájékoztatóról

Thumbnail for 7144236

Lengyel–Magyar Péter két jó barát – mondta Donald Tusk a V4-csúcs után hétfő este. Robert Fico és Andrej Babis is bizakodóan nyilatkozott nyitóbeszédében, igaz, Babis röviden. Több évnyi kihagyás után tartottak újra kormányfői csúcstalálkozót Csehország, Lengyelország, Magyarország és Szlovákia vezetői. A gödöllői Grassalkovich-kastélyban gyűltek össze, ott tájékoztatják a nyilvánosságot is. Percről percre közvetítésünk.

Tovább az erdeti cikkre:: HVG

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest