Kannibált foghattak Budapesten, elfogadták az új médiatörvényt – Newscast

Thumbnail for 7144538

Megszavaztak egy csomó tiszás törvényjavaslatot, Gödöllőn ülésezik a V4, durva kánikula jön, kamatot vágott a nemzeti bank, az ukránok pedig már Szibériáig is el tudnak lőni. Ez a HVG hétköznap reggelente jelentkező hírpodcastja.

Tovább az erdeti cikkre:: HVG

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest