A Fidesz szerint nem volt időszerű az árstop kivezetése, a Hormuzi-szoros átjárhatósága ugyanis továbbra sem biztosított. A Tisza-kormány szerint viszont már indokolatlan a rendszer fenntartása, mert már a védett ár alatt alakulnak a piaci árak.
Tovább az erdeti cikkre:: HVG





