Letartóztatások NKA-ügyben, a debreceni polgármester nekiment az egyik akkugyárnak – Newscast

Thumbnail for 7146237

Orbán Viktor első fokon elbukta a 24.hu elleni perét, társadalmi egyeztetés indul a közmédiáról, jövő héten megszüntethetik a Szuverenitásvédelmi Hivatalt. Ez a HVG hétköznap reggelente jelentkező hírpodcastja.

Tovább az erdeti cikkre:: HVG

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest