Megegyezett a YouTube egy 15 éves fiúval, aki beperelte a céget, mert károsította a mentális egészségét

Thumbnail for 7147644

Kaliforniában mintegy 3300 ügy van a bíróságok előtt, amelyekben a felperesek állítják: a közösségi oldalak negatív hatással voltak a mentális egészségükre.

Tovább az erdeti cikkre:: HVG

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest