„Mikrobiológiai eltérések” miatt korlátozták az ivóvízhasználatot a nyíregyházi kórház több épületében

Thumbnail for 7145781

Alternatív módon az érintett épületekben is biztosított a vízhasználat, amíg tart a fertőtlenítés.

Tovább az erdeti cikkre:: HVG

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest