Svéd Tamás államtitkár őszintén: Csodák nincsenek, négy év múlva sem lesz élvonalban a magyar egészségügy

Thumbnail for 7143986

Több szempontból is nehézkesen zajlik az önálló Egészségügyi Minisztérium kiválása a Belügyminisztériumból – erről is beszélt Hegedűs Zsolt egészségügyi miniszter egy keddi konferencián. Bejelentette, hogy a jövőben miniszteri biztos felel majd a várólista-csökkentésért és a sürgősségi ellátásért is. 190 hiányzó embert még nem tudja, honnan toboroz a minisztériumba, a szakemberekért harcolni kell, mint a cápáknak – mondta.

Tovább az erdeti cikkre:: HVG

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest