Tényleg nincs az országban elég ember, aki jó fizetésért hajlandó lenne dolgozni a vendégmunkások helyett?

Thumbnail for 7145369

Le kell állítani gyárépítéseket, ha nem jöhetnek vendégmunkások? Nincs annyi magyar, akiket még be lehetne hívni munkába elég jó fizetésekkel? Hol van még tartalék? Érdemes egy kicsit indulatok nélkül megnézni, mit mutatnak a számok.

Tovább az erdeti cikkre:: HVG

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest