Módosítják az Alaptörvényt, Sulyok Tamás megbízatása hamarosan megszűnhet, őszre létrejöhet a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési Hivatal. A Mi Hazánk szerint alkotmányos puccs jöhet. A Fidesz kikéri magának a hangnemet. Videó a parlamentből.
Tovább az erdeti cikkre:: HVG





