Több fürdőzőhöz is mentőt kellett hívni, miután lecsúsztak a 700 millióból épült csúszdákon a Sárvári Gyógyfürdőben

Thumbnail for 7146915

Az önkormányzat képviselő-testületi ülésen tárgyalta az ügyet.

Tovább az erdeti cikkre:: HVG

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest