Wáberer György alól kihúzhatják az egyetemi vagyonkezelő széket is

Thumbnail for 7146926

A HVG információi szerint ismét feszült a helyzet a Tokaj-Hegyalja Egyetemen, ahol a szerdai szenátusi ülésen meg sem jelent kuratóriumi elnök újabb manőveréről – amivel az egyetem szeptemberi tanévkezdését veszélyezteti – azzal nyilvánítottak véleményt, hogy megszavazták: Wáberer Györgynek és barátainak mennie kellene. Megírták ezt a miniszternek is.

Tovább az erdeti cikkre:: HVG

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest