Négyezerórás oroszországi képzésük zárásaként 2026. június 26-án sikeres vizsgát tettek azok a magyar instruktorok, akik a Paks II. Atomerőmű üzemeltető személyzetének felkészítését végzik majd. A program elméleti része a Roszatom Műszaki Akadémiáján zajlott, a szakmai gyakorlat pedig a Paks II. Atomerőmű referenciájaként szolgáló Leningrádi Atomerőmű II. kiépítésén – közölte a Roszatom.
Tovább az erdeti cikkre:: Portfolio





