Nagyot estek a világ tőzsdéi, különösen a technológiai részvények, és a felszín alatt három veszélyes tényező ért össze egyszerre. Ezek együttese magyarázza azt, hogy miért fgyott ki az erő a részvényekből, miért erősödik a dollár, és miért esik az arany és a bitcoin is.
Tovább az erdeti cikkre:: Portfolio





