Amnesty: Sulyok Tamásnak mennie kell, de a kormány mostani megoldása nincs rendben

Thumbnail for 7142496

A Tisza-kormány a 17. alaptörvény-módosítással, egyetlen tollvonással mozdítaná el hivatalából Sulyok Tamás köztársasági elnököt. Bár az Amnesty International Magyarország egyetért azzal, hogy az államfő elveszítette a társadalmi bizalmat, a jogvédő szervezet szerint a garanciák nélküli, gyorsított eljárás sérti a tisztességes eljáráshoz való jogot, és mindannyiunkra nézve veszélyes precedenst teremt.

Tovább az erdeti cikkre:: Portfolio

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest