Bármit megtesz az energiáért a Microsoft

Thumbnail for 7141910

A Chevron olajipari óriásvállalat húszéves megállapodást kötött a Microsofttal egy nyugat-texasi adatközpont földgázalapú áramellátásáról, ami a technológiai óriáscég eddigi egyik legjelentősebb elmozdulását jelenti a fosszilis energiaforrások felé – írta a Cnbc.

Tovább az erdeti cikkre:: Portfolio

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest