Betelt a pohár a magyar nagyvárosban: visszavonhatják a kínai akkumulátorgyár engedélyét a súlyos szennyezés miatt

Thumbnail for 7145249

Papp László debreceni polgármester a Facebookon jelentette be, hogy büntetőfeljelentést tesz a kínai hátterű Semcorp-gyár ellen, mivel környezetszennyező anyagokat mutattak ki a felszín alatti vizekben.

Tovább az erdeti cikkre:: Portfolio

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest