Döntött a kormány: nem az Alföldön, hanem Budapesten lesz az új Közlekedési Múzeum

Thumbnail for 7148825

Döntött a kormány: az Északi Járműjavító területén épülhet meg az új Közlekedési Múzeum – jelentette be a közlekedési és beruházási miniszter.

Tovább az erdeti cikkre:: Portfolio

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest