Egyre súlyosabb a szakítás Izrael és Amerika közt: már az amerikai fegyverek sem kellenek

Thumbnail for 7143457

Benjámin Netanjahu izraeli miniszterelnök kijelentette, hogy Izraelnek meg kell szabadulnia az Egyesült Államoktól való katonai függőségtől, és ki kell építenie a saját fegyvergyártási kapacitását – számolt be a Times of Israel. A kijelentés azért is érdekes, mert érezhetően, napról napra romlik Izrael és az Egyesült Államok kapcsolata. Netanjahu arról is beszélt, hogy szerinte az Iránnal való háború még nem ért véget.

Tovább az erdeti cikkre:: Portfolio

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest