Elárulta a miniszter, mit tesznek most a közmédiával - Fejek fognak hullani

Thumbnail for 7144392

Elfogadta az Országgyűlés az új médiatörvényt, amely lehetővé teszi a korábban politikai alapon kinevezett vezetők leváltását – írta Tarr Zoltán a közösségi oldalán. A miniszter közlése szerint Grósz Judit miniszteri biztos koordinálásával áll fel a közmédiát irányító ideiglenes vezetés, és szakmai, valamint anyagi audit indul a korábbi működés feltárására. Tarr Zoltán hangsúlyozta, hogy a Fidesz-KDNP kormányzása alatt a közmédia rengeteg közpénzt használt fel, miközben nem a közt, hanem a politikai hatalmat szolgálta. A miniszter szerint a közmédiát vissza kell adni a magyar embereknek.

Tovább az erdeti cikkre:: Portfolio

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest