Eleshet az utolsó fertőzésmentes bástya: gyanús elhullások miatt kongatják a vészharangot Ausztráliában

Thumbnail for 7144705

Szigorúbb ellenőrzést és tesztelést vezettek be az ausztrál hatóságok, miután két vándorló tengeri madár szervezetében is kimutatták a rendkívül fertőző, magas patogenitású H5N1 madárinfluenza-vírust. A déli és a nyugati partvidék több pontján talált elhullott vadmadarak miatt már megkezdődött a gyanús esetek részletes laboratóriumi vizsgálata.

Tovább az erdeti cikkre:: Portfolio

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest