Elindult a Reddit csorda, itt az újabb mémrészvény

Thumbnail for 7148142

Új célpontot találtak maguknak a Reddit kisbefektetői, most a Wendy’s részvénye került a figyelem középpontjába. A gyorsétteremlánc papírját a magas shortállomány és a vezetőváltás miatt kezdték vásárolni, abban bízva, hogy egy újabb short squeeze alakulhat ki.

Tovább az erdeti cikkre:: Portfolio

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest