Energiastratégiáért felelős helyettes államtitkárrá nevezte ki Zsoldos Istvánt a Gazdasági és Energetikai Minisztériumba Magyar Péter miniszterelnök. Az új vezető Facebook-bejegyzésében azt írta, célja, hogy munkájával hozzájáruljon Magyarország versenyképesebb, biztonságosabb és fenntarthatóbb energiaellátásához.
Tovább az erdeti cikkre:: Portfolio





