Fellázadtak a nacionalisták Putyin ellen: már az atomfegyverek tömeges bevetését követelik

Thumbnail for 7149509

Az ukrán dróntámadások és a kedvező feltételekkel kecsegtető amerikai békeígéret kudarca miatt az orosz nacionalisták egyre hangosabban követelik, hogy Vlagyimir Putyin hagyjon fel a diplomáciával, és eszkalálja a konfliktust. A Kreml egyelőre ellenáll a nyomásnak, és nyitva tartja a kaput a tárgyalások előtt.

Tovább az erdeti cikkre:: Portfolio

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest